ASBHSBH22K152
JSTJST
ASBHSBH22K152 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASBHSBH22K152
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SBH-001T-P0.5 X2 6"
listoch: ASBHSBH22K152.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASBHSBH22K152
Číslo dielu ASBHSBH22K152 Výrobca JST
popis JUMPER SBH-001T-P0.5 X2 6" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 188061 pcs Dátový hárok ASBHSBH22K152.pdf
Wire Gauge 22 AWG séria BH
Ostatné mená 455-3280 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Dĺžka 6.00" (152.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)