ASBHSBH22K51
JSTJST
ASBHSBH22K51 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASBHSBH22K51
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SBH-001T-P0.5 X2 2"
listoch: ASBHSBH22K51.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASBHSBH22K51
Číslo dielu ASBHSBH22K51 Výrobca JST
popis JUMPER SBH-001T-P0.5 X2 2" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 161897 pcs Dátový hárok ASBHSBH22K51.pdf
Wire Gauge 22 AWG séria BH
Ostatné mená 455-3279 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Dĺžka 2.00" (50.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)