ASBHMSBHM22K305
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASBHMSBHM22K305
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SBHM-001T-P0.5 X2 12"
listoch: ASBHMSBHM22K305.pdf
  • správa
Špecifikácie ASBHMSBHM22K305
Číslo dielu ASBHMSBHM22K305 Výrobca JST
popis JUMPER SBHM-001T-P0.5 X2 12" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 139371 pcs Dátový hárok ASBHMSBHM22K305.pdf
Wire Gauge 22 AWG séria BHM
Ostatné mená 455-3284 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Dĺžka 12.0" (304.8mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)