ASBHMSBH22K152
JSTJST
JST
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASBHMSBH22K152
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu SBH-001T-P0.5-SBHM-001T-P0.5 6"
listoch: ASBHMSBH22K152.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASBHMSBH22K152
Číslo dielu ASBHMSBH22K152 Výrobca JST
popis SBH-001T-P0.5-SBHM-001T-P0.5 6" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 153856 pcs Dátový hárok ASBHMSBH22K152.pdf
Wire Gauge 22 AWG séria BHM
Ostatné mená 455-3286 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Dĺžka 6.00" (152.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 6.00" (152.40mm)