ASBHMSBHM22K152
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASBHMSBHM22K152
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SBHM-001T-P0.5 X2 6"
listoch: ASBHMSBHM22K152.pdf
  • správa
Špecifikácie ASBHMSBHM22K152
Číslo dielu ASBHMSBHM22K152 Výrobca JST
popis JUMPER SBHM-001T-P0.5 X2 6" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 145781 pcs Dátový hárok ASBHMSBHM22K152.pdf
Wire Gauge 22 AWG séria BHM
Ostatné mená 455-3283 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Dĺžka 6.00" (152.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 6.00" (152.40mm)