ASBHMSBHM22K51
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASBHMSBHM22K51
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SBHM-001T-P0.5 X2 2"
listoch: ASBHMSBHM22K51.pdf
  • správa
Špecifikácie ASBHMSBHM22K51
Číslo dielu ASBHMSBHM22K51 Výrobca JST
popis JUMPER SBHM-001T-P0.5 X2 2" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 148143 pcs Dátový hárok ASBHMSBHM22K51.pdf
Wire Gauge 22 AWG séria BHM
Ostatné mená 455-3282 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Dĺžka 2.00" (50.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 2.00" (50.80mm)