PTKM150R-50VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM150R-50VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
listoch: PTKM150R-50VM.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM150R-50VM
Číslo dielu PTKM150R-50VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7978 pcs Dátový hárok PTKM150R-50VM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
tienenie Shielded séria PTKMR-VM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM150R-50VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 0.775" (19.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.5MHz Detailný popis 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.33A 100 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 100 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.33A
Aktuálny - Sýtosť 400mA