PTKM150R-894VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM150R-894VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH
listoch: PTKM150R-894VM.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM150R-894VM
Číslo dielu PTKM150R-894VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6578 pcs Dátový hárok PTKM150R-894VM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
tienenie Shielded séria PTKMR-VM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM150R-894VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 1.400" (35.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1MHz Detailný popis 150µH Shielded Toroidal Inductor 6.5A 35 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 35 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.5A
Aktuálny - Sýtosť 2.3A