PTKM150R-894
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM150R-894
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH
listoch: PTKM150R-894.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM150R-894
Číslo dielu PTKM150R-894 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10818 pcs Dátový hárok PTKM150R-894.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM150R-894 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 1MHz Detailný popis 150µH Shielded Toroidal Inductor 6.5A 35 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 35 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.5A
Aktuálny - Sýtosť 2.3A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM150R-50H
PTKM150R-50H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
Skladom: 12075 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM150R-50H.pdf
RFQ
PTKM200-50H
PTKM200-50H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
Skladom: 12783 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM200-50H.pdf
RFQ
PTKM150R-894H
PTKM150R-894H
popis: FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH