PTKM150R-59
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM150R-59
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH
listoch: PTKM150R-59.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM150R-59
Číslo dielu PTKM150R-59 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10145 pcs Dátový hárok PTKM150R-59.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM150R-59 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 1MHz Detailný popis 150µH Shielded Toroidal Inductor 4.5A 52 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 52 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 4.5A
Aktuálny - Sýtosť 1.9A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM150R-50SM
PTKM150R-50SM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
Skladom: 11261 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM150R-50SM.pdf
RFQ
PTKM150R-894VM
PTKM150R-894VM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH
Skladom: 6578 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM150R-894VM.pdf
RFQ
PTKM150R-59H
PTKM150R-59H
popis: FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH