PTKM150R-50
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM150R-50
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
listoch: PTKM150R-50.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM150R-50
Číslo dielu PTKM150R-50 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10661 pcs Dátový hárok PTKM150R-50.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM150R-50 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 2MHz Detailný popis 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.33A 100 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 100 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.33A
Aktuálny - Sýtosť 400mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM150R-50VM
PTKM150R-50VM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
Skladom: 7978 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM150R-50VM.pdf
RFQ
PTKM150R-59H
PTKM150R-59H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH
Skladom: 13518 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM150R-59H.pdf
RFQ
PTKM150R-59
PTKM150R-59
Stiahnuť ▼: PTKM150R-59.pdf
PTKM150R-50H
PTKM150R-50H