PTKM150R-121VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM150R-121VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
listoch: PTKM150R-121VM.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM150R-121VM
Číslo dielu PTKM150R-121VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6574 pcs Dátový hárok PTKM150R-121VM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
tienenie Shielded séria PTKMR-VM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM150R-121VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 0.975" (24.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.5MHz Detailný popis 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.68A 95 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 95 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.68A
Aktuálny - Sýtosť 1.3A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM150R-30SM
PTKM150R-30SM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150UH 1.33A 190 MOHM
Skladom: 9556 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM150R-30SM.pdf
RFQ
PTKM150-894H
PTKM150-894H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH
Skladom: 13102 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM150-894H.pdf
RFQ
PTKM150R-121
PTKM150R-121
popis: FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH