6.3PX470MEFC6.3X11
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3PX470MEFC6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.6.3PX470MEFC6.3X11.pdf2.6.3PX470MEFC6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3PX470MEFC6.3X11
Číslo dielu 6.3PX470MEFC6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 915080 pcs Dátový hárok 1.6.3PX470MEFC6.3X11.pdf2.6.3PX470MEFC6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 275mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 330mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose