6.3PX680MEFC6.3X11
RubyconRubycon
6.3PX680MEFC6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3PX680MEFC6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3PX680MEFC6.3X11.pdf2.6.3PX680MEFC6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3PX680MEFC6.3X11
Číslo dielu 6.3PX680MEFC6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 732353 pcs Dátový hárok 1.6.3PX680MEFC6.3X11.pdf2.6.3PX680MEFC6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 285mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 342mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1441
63PX680MEFC63X11
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose