6.3PX3300MEFCT810X20
RubyconRubycon
6.3PX3300MEFCT810X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3PX3300MEFCT810X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3PX3300MEFCT810X20.pdf2.6.3PX3300MEFCT810X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3PX3300MEFCT810X20
Číslo dielu 6.3PX3300MEFCT810X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 231364 pcs Dátový hárok 1.6.3PX3300MEFCT810X20.pdf2.6.3PX3300MEFCT810X20.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 985mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1132.75A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 3300µF