6.3PX2200MEFC10X16
RubyconRubycon
6.3PX2200MEFC10X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3PX2200MEFC10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3PX2200MEFC10X16.pdf2.6.3PX2200MEFC10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3PX2200MEFC10X16
Číslo dielu 6.3PX2200MEFC10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 277361 pcs Dátový hárok 1.6.3PX2200MEFC10X16.pdf2.6.3PX2200MEFC10X16.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 775mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 891.25mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF