6.3SEV100M5X5.5
RubyconRubycon
6.3SEV100M5X5.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3SEV100M5X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
listoch: 1.6.3SEV100M5X5.5.pdf2.6.3SEV100M5X5.5.pdf3.6.3SEV100M5X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3SEV100M5X5.5
Číslo dielu 6.3SEV100M5X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria SEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 61mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 91.5mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2483-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 100µF aplikácia Automotive