100TXW220MEFC10X40
RubyconRubycon
100TXW220MEFC10X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100TXW220MEFC10X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100TXW220MEFC10X40.pdf2.100TXW220MEFC10X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 100TXW220MEFC10X40
Číslo dielu 100TXW220MEFC10X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88665 pcs Dátový hárok 1.100TXW220MEFC10X40.pdf2.100TXW220MEFC10X40.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 100TXW220MEFCEFR10X40
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose