100TXW330MEFC10X60
RubyconRubycon
100TXW330MEFC10X60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100TXW330MEFC10X60
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100TXW330MEFC10X60.pdf2.100TXW330MEFC10X60.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 100TXW330MEFC10X60
Číslo dielu 100TXW330MEFC10X60 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89713 pcs Dátový hárok 1.100TXW330MEFC10X60.pdf2.100TXW330MEFC10X60.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.97A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.59A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.461" (62.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF