100TXW33MEFC6.3X25
RubyconRubycon
100TXW33MEFC6.3X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100TXW33MEFC6.3X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100TXW33MEFC6.3X25.pdf2.100TXW33MEFC6.3X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100TXW33MEFC6.3X25
Číslo dielu 100TXW33MEFC6.3X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 132409 pcs Dátový hárok 1.100TXW33MEFC6.3X25.pdf2.100TXW33MEFC6.3X25.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 382mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 910mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF