100TXW100MEFC8X30
RubyconRubycon
100TXW100MEFC8X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100TXW100MEFC8X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100TXW100MEFC8X30.pdf2.100TXW100MEFC8X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 100TXW100MEFC8X30
Číslo dielu 100TXW100MEFC8X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 146476 pcs Dátový hárok 1.100TXW100MEFC8X30.pdf2.100TXW100MEFC8X30.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 785mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.57A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 100TXW100MEFCEFR8X30
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose