100TDVST2-1
Delta ElectronicsDelta Electronics
100TDVST2-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100TDVST2-1
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 480VAC 100A CHASS
listoch: 1.100TDVST2-1.pdf2.100TDVST2-1.pdf3.100TDVST2-1.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 200 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 200 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 100TDVST2-1
Číslo dielu 100TDVST2-1 Výrobca Delta Electronics
popis LINE FILTER 480VAC 100A CHASS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 200 pcs Dátový hárok 1.100TDVST2-1.pdf2.100TDVST2-1.pdf3.100TDVST2-1.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 480V
Stýl ukončenia Terminal Block séria TDV
Ostatné mená 1144-1108 Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť L1 - 900µH, L2 - 8µH Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Three Phase (Delta) prúd 100A