LQA16T300
Power IntegrationsPower Integrations
LQA16T300 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LQA16T300
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE GEN PURP 300V 16A TO220AC
listoch: LQA16T300.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LQA16T300
Číslo dielu LQA16T300 Výrobca Power Integrations
popis DIODE GEN PURP 300V 16A TO220AC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69579 pcs Dátový hárok LQA16T300.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.9V @ 16A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Balík dodávateľov zariadení TO-220AC rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 13ns
obal Tube Balík / puzdro TO-220-2
Ostatné mená 596-1369-5 Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 300V 16A Through Hole TO-220AC
Prúd - reverzné únik @ Vr 25µA @ 300V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 16A