LQA20B300C
Power IntegrationsPower Integrations
LQA20B300C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LQA20B300C
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE RECT GP 300V 10A TO263
listoch: LQA20B300C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • správa
Špecifikácie LQA20B300C
Číslo dielu LQA20B300C Výrobca Power Integrations
popis DIODE RECT GP 300V 10A TO263 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77170 pcs Dátový hárok LQA20B300C.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.9V @ 10A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Balík dodávateľov zariadení TO-263AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 12.6ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatné mená 596-1378-2 Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Prúd - reverzné únik @ Vr 25µA @ 300V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 10A Číslo základnej časti LQA20B300C