LQA12B300C
Power IntegrationsPower Integrations
LQA12B300C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LQA12B300C
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 300V TO263
listoch: LQA12B300C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie LQA12B300C
Číslo dielu LQA12B300C Výrobca Power Integrations
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 300V TO263 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60744 pcs Dátový hárok LQA12B300C.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.9V @ 6A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Balík dodávateľov zariadení TO-263AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 11.5ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 300V 6A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Prúd - reverzné únik @ Vr 25µA @ 300V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 6A