LQA10N200C
Power IntegrationsPower Integrations
LQA10N200C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LQA10N200C
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE ARRAY GP 200V 5A TO252
listoch: LQA10N200C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie LQA10N200C
Číslo dielu LQA10N200C Výrobca Power Integrations
popis DIODE ARRAY GP 200V 5A TO252 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 111170 pcs Dátový hárok LQA10N200C.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.1V @ 5A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Balík dodávateľov zariadení TO-252, (D-Pak) rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 13.9ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ostatné mená 596-1457-2 Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Prúd - reverzné únik @ Vr 250µA @ 200V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 5A