LQA10T150C
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LQA10T150C
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE CC 150V 5A DUAL TO-220AB
listoch: LQA10T150C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie LQA10T150C
Číslo dielu LQA10T150C Výrobca Power Integrations
popis DIODE CC 150V 5A DUAL TO-220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 95996 pcs Dátový hárok LQA10T150C.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.1V @ 5A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Balík dodávateľov zariadení TO-220AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 15.1ns
obal Tube Balík / puzdro TO-220-3
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 150V 5A Through Hole TO-220-3
Prúd - reverzné únik @ Vr 250µA @ 150V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 5A