MXLCE12A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLCE12A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12V 19.9V CASE-1
listoch: MXLCE12A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLCE12A
Číslo dielu MXLCE12A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 12V 19.9V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4016 pcs Dátový hárok MXLCE12A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 12V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 19.9V
Napätie - porucha (Min) 13.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-10073
1086-10073-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 75A Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLCE110A
MXLCE110A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 110V 178V CASE-1
Skladom: 4332 pcs
Stiahnuť ▼: MXLCE110A.pdf
RFQ
MXLCE13AE3
MXLCE13AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 13V 21.5V CASE-1
Skladom: 4122 pcs
Stiahnuť ▼: MXLCE13AE3.pdf
RFQ
MXLCE12AE3
MXLCE12AE3
popis: TVS DIODE 12V 19.9V CASE-1