MXLCE110A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLCE110A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 110V 178V CASE-1
listoch: MXLCE110A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLCE110A
Číslo dielu MXLCE110A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 110V 178V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4332 pcs Dátový hárok MXLCE110A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 110V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 178V
Napätie - porucha (Min) 122V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-10067
1086-10067-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 8.4A Kapacita @ Frekvencia 90pF @ 1MHz