MXLCE11AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLCE11AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 11V 18.2V CASE-1
listoch: MXLCE11AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLCE11AE3
Číslo dielu MXLCE11AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 11V 18.2V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4399 pcs Dátový hárok MXLCE11AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 11V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 18.2V
Napätie - porucha (Min) 12.2V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-10070
1086-10070-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 82A Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLCE10A
MXLCE10A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 10V 17V CASE-1
Skladom: 4184 pcs
Stiahnuť ▼: MXLCE10A.pdf
RFQ
MXLCE11A
MXLCE11A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 11V 18.2V CASE-1