MXLCE12AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLCE12AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12V 19.9V CASE-1
listoch: MXLCE12AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLCE12AE3
Číslo dielu MXLCE12AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 12V 19.9V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3691 pcs Dátový hárok MXLCE12AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 12V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 19.9V
Napätie - porucha (Min) 13.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-10074
1086-10074-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 75A Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz