MXLCE14A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLCE14A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14V 23.2V CASE-1
listoch: MXLCE14A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLCE14A
Číslo dielu MXLCE14A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 14V 23.2V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3794 pcs Dátový hárok MXLCE14A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 14V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 23.2V
Napätie - porucha (Min) 15.6V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-10079
1086-10079-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 65A Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz