MXLCE15AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLCE15AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 15V 24.4V CASE-1
listoch: MXLCE15AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLCE15AE3
Číslo dielu MXLCE15AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 15V 24.4V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4601 pcs Dátový hárok MXLCE15AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 15V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 24.4V
Napätie - porucha (Min) 16.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-10084
1086-10084-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 61A Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz