MXLCE170AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLCE170AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170V 275V CASE-1
listoch: MXLCE170AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLCE170AE3
Číslo dielu MXLCE170AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 170V 275V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4094 pcs Dátový hárok MXLCE170AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 170V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 275V
Napätie - porucha (Min) 189V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-10090
1086-10090-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5.4A Kapacita @ Frekvencia 90pF @ 1MHz