MXLCE100A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLCE100A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 100V 162V CASE-1
listoch: MXLCE100A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLCE100A
Číslo dielu MXLCE100A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 100V 162V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4275 pcs Dátový hárok MXLCE100A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 100V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 162V
Napätie - porucha (Min) 111V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-10063
1086-10063-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 9.3A Kapacita @ Frekvencia 90pF @ 1MHz