SN64BCT245DWR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN64BCT245DWR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN64BCT245DWR
Číslo dielu SN64BCT245DWR Výrobca N/A
popis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4385 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-SOIC
séria 64BCT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 1
Počet bitov na prvok 8 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Transceiver, Non-Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 3mA, 24mA; 15mA, 64mA
Číslo základnej časti 64BCT245
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SN64BCT245DWG4
SN64BCT245DWG4
výrobcovia: N/A
popis: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Skladom: 22684 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SN64BCT245DW
SN64BCT245DW
výrobcovia: N/A