SN64BCT244N
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN64BCT244N
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN64BCT244N
Číslo dielu SN64BCT244N Výrobca N/A
popis IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5597 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-PDIP
séria 64BCT obal Tube
Balík / puzdro 20-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 2
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Non-Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 15mA, 64mA