SN64BCT244NSR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN64BCT244NSR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN64BCT244NSR
Číslo dielu SN64BCT244NSR Výrobca N/A
popis IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42946 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-SO
séria 64BCT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Typ výstupu 3-State
Ostatné mená SN64BCT244NSRE4
SN64BCT244NSRE4-ND
SN64BCT244NSRG4
SN64BCT244NSRG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet prvkov 2 Počet bitov na prvok 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Typ logiky Buffer, Non-Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 15mA, 64mA