SN64BCT245N
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN64BCT245N
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN64BCT245N
Číslo dielu SN64BCT245N Výrobca N/A
popis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4861 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-PDIP
séria 64BCT obal Tube
Balík / puzdro 20-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 1
Počet bitov na prvok 8 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Transceiver, Non-Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 3mA, 24mA; 15mA, 64mA