SN64BCT245NG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN64BCT245NG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN64BCT245NG4
Číslo dielu SN64BCT245NG4 Výrobca N/A
popis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6035 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-PDIP
séria 64BCT obal Tube
Balík / puzdro 20-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu 3-State
Ostatné mená SN64BCT245NE4
SN64BCT245NE4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet prvkov 1 Počet bitov na prvok 8
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ logiky Transceiver, Non-Inverting Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Číslo základnej časti 64BCT245