BQ25015RHLT
Prehľad produktov
Číslo dielu: BQ25015RHLT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC CHARGE/POWER MGMT 20QFN
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie BQ25015RHLT
Číslo dielu BQ25015RHLT Výrobca N/A
popis IC CHARGE/POWER MGMT 20QFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37758 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 6.5V Balík dodávateľov zariadení 20-VQFN (3.5x4.5)
séria - Programovateľné funkcie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 20-VFQFN Exposed Pad
Ostatné mená 296-32034-2
BQ25015RHLT-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet buniek 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie USB Ochrana proti poruchám -
Nabíjací prúd - Max 500mA Napätie batérie 4.2V