BQ25012RHLR
Prehľad produktov
Číslo dielu: BQ25012RHLR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC CHRG/PWR MGMT BLUETOOTH 20QFN
  • správa
Špecifikácie BQ25012RHLR
Číslo dielu BQ25012RHLR Výrobca N/A
popis IC CHRG/PWR MGMT BLUETOOTH 20QFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 48192 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 6.5V Balík dodávateľov zariadení 20-VQFN (3.5x4.5)
séria - Programovateľné funkcie Current, Timer
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 20-VFQFN Exposed Pad
Ostatné mená 296-17804-2
BQ25012RHLRG4
BQ25012RHLRG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet buniek 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie USB Ochrana proti poruchám Over Temperature
Nabíjací prúd - Max 500mA Napätie batérie 4.2V