BQ25015RHLRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: BQ25015RHLRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC CHARGE/POWER MGMT 20-QFN
  • správa
Špecifikácie BQ25015RHLRG4
Číslo dielu BQ25015RHLRG4 Výrobca N/A
popis IC CHARGE/POWER MGMT 20-QFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44397 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 6.5V Balík dodávateľov zariadení 20-VQFN (3.5x4.5)
séria - Programovateľné funkcie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 20-VFQFN Exposed Pad
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA) Počet buniek 1
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie USB
Ochrana proti poruchám - Detailný popis Charger IC Lithium Ion/Polymer 20-VQFN (3.5x4.5)
Aktuálny - Nabíjanie Constant - Programmable Nabíjací prúd - Max 500mA
Napätie batérie 4.2V Chémia batérie Lithium Ion/Polymer