BQ25017RHLR
Prehľad produktov
Číslo dielu: BQ25017RHLR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC CHARGER/DC-DC CONV 20-QFN
  • správa
Špecifikácie BQ25017RHLR
Číslo dielu BQ25017RHLR Výrobca N/A
popis IC CHARGER/DC-DC CONV 20-QFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52608 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 6.5V Balík dodávateľov zariadení 20-VQFN (3.5x4.5)
séria - Programovateľné funkcie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 20-VFQFN Exposed Pad
Ostatné mená 296-21697-2
BQ25017RHLRG4
BQ25017RHLRG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet buniek 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie USB Ochrana proti poruchám -
Nabíjací prúd - Max 500mA Napätie batérie 4.2V