BQ25015RHLR
Prehľad produktov
Číslo dielu: BQ25015RHLR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC CHARGE/POWER MGMT 20-QFN
  • správa
Špecifikácie BQ25015RHLR
Číslo dielu BQ25015RHLR Výrobca N/A
popis IC CHARGE/POWER MGMT 20-QFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46619 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 6.5V Balík dodávateľov zariadení 20-VQFN (3.5x4.5)
séria - Programovateľné funkcie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 20-VFQFN Exposed Pad
Ostatné mená 296-21510-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet buniek 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie USB Ochrana proti poruchám -
Nabíjací prúd - Max 500mA Napätie batérie 4.2V