B78148T1473K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148T1473K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 47UH 100MA 8.5 OHM TH
listoch: B78148T1473K.pdf
  • správa
Špecifikácie B78148T1473K
Číslo dielu B78148T1473K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 47UH 100MA 8.5 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5696 pcs Dátový hárok B78148T1473K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.130" Dia (3.30mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 2.52MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B78148T1473K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 2.52MHz indukčnosť 47µH
Výška - sedenie (Max) 0.386" (9.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 20MHz
Detailný popis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 8.5 Ohm Max Radial DC odpor (DCR) 8.5 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 100mA Aktuálny - Sýtosť -