B78148T1682J
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148T1682J
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM
listoch:
  • správa
Špecifikácie B78148T1682J
Číslo dielu B78148T1682J Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4102 pcs Dátový hárok
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.130" Dia (3.30mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B78148T1682J000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz indukčnosť 6.8µH
Výška - sedenie (Max) 0.386" (9.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 70MHz
Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.45 Ohm Max Radial DC odpor (DCR) 1.45 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 250mA Aktuálny - Sýtosť -