B78148T3101K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148T3101K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 100NH 1.12A 130 MOHM
listoch: B78148T3101K.pdf
  • správa
Špecifikácie B78148T3101K
Číslo dielu B78148T3101K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 100NH 1.12A 130 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4845 pcs Dátový hárok B78148T3101K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.130" Dia (3.30mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25.2MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B78148T3101K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ceramic Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz indukčnosť 100nH
Výška - sedenie (Max) 0.386" (9.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 600MHz
Detailný popis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 1.12A 130 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 130 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.12A Aktuálny - Sýtosť -