B78148T3391J
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148T3391J
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 390NH 790MA 270 MOHM
listoch:
  • správa
Špecifikácie B78148T3391J
Číslo dielu B78148T3391J Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 390NH 790MA 270 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4668 pcs Dátový hárok
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.130" Dia (3.30mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnosť 390nH Výška - sedenie (Max) 0.386" (9.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 300MHz Detailný popis 390nH Unshielded Wirewound Inductor 790mA 270 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 270 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 790mA