B78148T1472K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148T1472K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 380MA 650 MOHM
listoch: B78148T1472K.pdf
  • správa
Špecifikácie B78148T1472K
Číslo dielu B78148T1472K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 4.7UH 380MA 650 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5242 pcs Dátový hárok B78148T1472K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.130" Dia (3.30mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B78148T1472K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz indukčnosť 4.7µH
Výška - sedenie (Max) 0.386" (9.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 90MHz
Detailný popis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 650 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 650 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 380mA Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B78148T1393K
B78148T1393K
výrobcovia: EPCOS
popis: FIXED IND 39UH 140MA 4.5 OHM TH
Skladom: 4993 pcs
Stiahnuť ▼: B78148T1393K.pdf
RFQ
B78148T1473J
B78148T1473J
výrobcovia: EPCOS
popis: FIXED IND 47UH 100MA 8.5 OHM TH
Skladom: 5135 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
B78148T1472K9
B78148T1472K9
popis: FIXED IND 4.7UH 380MA 650 MOHM